Prečo nakupovať u nás?

 • najväčší výber
 • kvalitné produkty
 • najnižšie ceny
 • nad 140 EUR poštovné zdarma
 • balné vždy zdarma
 • tovar z USA
 • poradentstvo zdarma
 • produkty skladom
 • vyexpedovanie zásielky do 48h
 • české manuály
 • doživotná záruka
 • rôzne možnosti platby
 • ICQ, Skype, e-mail, telefón

 

Akčná ponuka

Naša cena 78,07 EUR
Skladom
Naša cena 11,06 EUR
Skladom
Naša cena 312,07 EUR
Nie je skladom

Kontakty

Netbuilding Slovensko s.r.o.
Popradská 84/C, Košice, 040 11
IČO: 50034839 DIČ: 2120156731 IČ DPH: SK2120156731
tel: +421 948 519 478
napíšte nám
icq: 690267589
skype: paralyzery-obrana

Novinky

arr3Paralyzér a peprový sprej na celý životAko jediný v SR Vám ponúkame nielen doživotnú záruku na paralyzéry ZAP a Streetwise, ktoré patria... arr3Paralyzéry, peprové spreje, nože. Potrebujete poradiť? Poradíme Vám zdarmaNevyznáte sa v ponuke? Poskytujeme poradenstvo zdarma! Radi by ste si zaobstarali peprový sprej... arr3Peprový sprej na psyMnoho ľudí sa nás pýta, či sú peprové spreje taktiež na psy či ostatné agresívne zvieratá. Prakticky... arr3Beháte? A už máte peprový sprej pre bežcov?Toto je mimoriadne praktická novinka, ktorú ocení každý, ich koníčkom sa stalo behanie. Ľudia, ktorí... arr3Elektrický paralyzér pre skutočne účinnú osobnú obranuHľadáte pomocníka, vďaka ktorému sa už nebudete musieť báť, že Vás niekto napadne? Tak hľadáte... arr3Paralyzéry, na ktoré sa môžete spoľahnúťDoživotnú záruku môžete mať nielen napríklad na kvalitné nádoby alebo domáce spotrebiče, ale taktiež... arr3Osobná obrana na mieru, ktorá Vám môže zachrániť zdravie aj životMálokto sa dobrovoľne pohybuje mestom či napríklad odľahlými parkami po tme, niekedy to ale bohužiaľ...

Doživotná záruka
Formulár na získanie doživotnej garancie
Meno: *
Priezvisko: *
Ulica a číslo: *
Mesto: *
PSČ: *
Kraj: *
E-mailová adresa: *
Telefónne číslo: *
Číslo objednávky: *
Dátum zakúpenia: *
Opíšte text z obrázku: *
captcha
 
 
Paralyzér a peprový sprej na celý život

 

Na paralyzéry ZAP, Streetwise a Guard Dog ponúkame doživotnú záruku na vady spôsobené pri výrobe. Záruka sa nevzťahuje na batériu vo vnútri prístroja, pokiaľ má paralyzér vstavanú batériu a taktiež sa nevzťahuje na nevhodné zaobchádzanie s prístrojom - napr. poškodenie vplyvom vlhkého prostredia, vodou, ohňom a akýmkoľvek nesprávnym používaním, ktoré by mohlo prístroj poškodiť - všetky informácie nájdete v manuále prístroja alebo nás kontaktujte s Vaším konkrétnym dotazom na t. č. +421 907 968 057 alebo prostredníctvom e-mailu - info@paralyzery-obrana.sk

Ako jediný v SR Vám ponúkame nie len doživotnú záruku na paralyzéry ZAP a Streetwise, ktoré patria v USA medzi najpoužívanejšie značky, ale teraz Vám naviac ešte prinášame rozšírenú záruku na použitie paralyzéra či peprového spreja v krízovej situácii za účelom sebaobrany. Čo to presne znamená?

U nás nezískate "len" doživotnú záruku na prístroj ako taký, ale taktiež doživotnú garanciu na použitie v sebaobrane. Takúto službu Vám nikto iný v SR neponúkne! Viete prečo my áno? Pretože sa o Vás staráme a chceme, aby ste sa cítili pri nákupe u nás čo najbezpečnejšie a čo najlepšie.

Pokiaľ budete napadnutý agresorom či skupinou agresorov a pri sebaobrane vyprázdnite celý peprový sprej či použijete paralyzér a napríklad Vám ho útočník pri zásahu akokoľvek poškodí či odcudzí, stačí nám predložiť kópiu policajnej správy tohto incidentu a my Vám produkt nahradíme za ten istý výrobok - zaplatíte len poštovné. Podmienky tejto garancie sú také, že ste produkt, zakúpený u nás, použili čisto v sebaobrannom úmysle a že ste vyplnili formulár, ktorý nájdete vyššie do 30 dní od objednania tovaru u nás.

Na aké produkty sa táto rozšírená záruka vzťahuje?

Na všetky peprové spreje v našej ponuke a na paralyzéry značky ZAP, Guard Dog a Streetwise.

Ako dlho táto záruka platí?

Na stálo!

Pre získanie doživotnej garancie je nutné vyplniť tento krátky formulár...